Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Visi atsiliepimai

***
Neseniai sodyboje atšventėme tėvelio jubiliejų. Noriu Jums visiems pasakyti didelį didelį AČIŪ. Tikrai viskas buvo tiesiog super. Maistas skanus, visas personalas mielai bendrauja, visur visada padeda ir tai daro nuoširdžiai. Iš tikro tiek aš, tiek svečiai, likimo labai sužavėti ir esant progai tikiuosi dar tikrai grįžti į tokią nuostabią vietą su dar nuostabesniais ten dirbančiais žmonėmis. Sėkmes Jums!!! :)
***
Čia švenčiau savo jubiliejų. Tai buvo puikus pasirinkimas! Malūno autentika, gamta, aptarnavimas, maistas, kambariai, - viskas buvo labai gerai! Ir svečiams labai patiko! Visi tik klausinėjo, prieš kiek laiko tokią vietą teko rezervuoti :) Ačiū Jums! Jau galvojame, kada vėl galėtume atvykti :)
***
Sodyboje švenčiau savo jubiliejų. Nuostabi vieta, puikiai ir, sakyčiau, skoningai įregta tiek sodybos aplinka, tiek ir vidus. Ir tai ne tik mano nuomonė, bet ir kitų svečių, ypač užsieniečių. Viskas praėjo nerealiai sklandžiai - aš likau labai patenkintas, svečiai taip pat. Labai ačiū Aistei už suteiktą galimybę pasinaudoti šia sodyba. Ačiū šeimininkėms už skanų maistą, o Mildai - už pagalbą ir rūpestį.
Rekomenduoju visiems apsilankyti čia su draugais ir pažįstamais ir puikiai atšvęsti savo progas.
***
'Malūne" šventėme gimtadienį.... Didelis ačiū broliui Martynui, kad padovanojo man, mūsų giminėms ir draugams šventę šioje žavingoje vietoje. Tuo pačiu dėkoju Aistei, kad išlaiko aukštą lygį. Dėkoju šeiminkėms, ruošusioms vaišes. "Malūnas" tikrai paliko įspūdį visiems buvusiems kartu. Fantastiška vieta, raminantis slenkstukas upėje, bandanti busti iš miego gamta, jaukūs kambariai, malonus bendravimas.... tiesiog užbūrė. Dėkoju dar kartą ir rekomenduoju neaplenkti šios nusotabios vietos.
***
Vasaros pradžioje čia šventėme savo "rustic" stiliaus vestuves. Nuostabus gamtos kampelis! Viskas aplink žalia, ošia Dubysa, ganosi avys... Viduje irgi labai jauku, skoninga, jokio kičo ir blizgučių. Tvarkingi ir jaukūs kambariai, turintys atskirus vonios kambarius, tad nakvynė tikrai patogi. Maistas labai skanus! Mūsų svečiai liko sužavėti šia vieta :) O mes drąsiai rekomenduojame - ideali vieta tokio stiliaus šventei!
***
Puiki vieta poilsiui, sventei su seima ar draugais. Seimininkai labai malonus, sodyba labai tvarkinga. Visiems rekomenduoju sia sodyba.
***
1 | 2 | 3 | 4 | 5